26 Ekim 2020 Pazartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Mersin Kültürler Festivali Sürüyor

Mersin Kültürler Festivali, ikinci gününde de çeşitli etkinliklerle devam ederken, siyasi partilen milletvekili adayları stantları gezdi.AK Parti Mersin milletvekili adayları Mustafa Muhammet Gültak, Yılmaz Tezcan, Muhsin Kızılkaya, Zeynep Gül...

19 Nisan 2015 Pazar 13:33
Mersin Kültürler Festivali Sürüyor
Mersin Kültürler Festivali, ikinci gününde de çeşitli etkinliklerle devam ederken, siyasi partilen milletvekili adayları stantları gezdi.

AK Parti Mersin milletvekili adayları Mustafa Muhammet Gültak, Yılmaz Tezcan, Muhsin Kızılkaya, Zeynep Gül Yılmaz, İbrahim Gül, Arif Yıldırım, Mehmet Emin Kaplan, Pınar Nar, Cemal Balkaya, Abdullah Kuz, Mehmet Taşkıran ile CHP Mersin Milletvekili ve gelecek dönem adayı Aytuğ Atıcı, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Adayı Oktay Öztürk ile diğer MHP’li adaylar 2. Mersin Kültürler Festivali kapsamında kurulan stantları ziyaret etti.

MEBİDER standına gelen vekil ve adaylar, festival hakkında bilgi alırken, festivalin hoşgörü kenti Mersin’e yakışır bir etkinlik olduğunu, birlik ve beraberliği pekiştirdiğini kaydettiler. MEBİDER Başkanı Aytekin Kemik ve üyeleri, 2. Mersin Kültürler Festival Komitesi Başkanı Ekrem Sağlam ve Yardımcısı Gülseyran Keskinaslan ile görüş alışverişinde bulundu. Vekil ve adaylar, Mersin’deki tüm kültürleri buluşturan bu etkinliği gerçekleştirdikleri için MEBİDER yönetimi ve komite üyelerine teşekkür etti.

Stantları tek tek gezen vekil ve adaylar vatandaşlarla sohbet ederek fotoğraf çektirdi.

Öte yandan, yeni yazı ile hat yapan, ders kitaplarında yer alan Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi ve İstiklal Marşı’nın yazımını yapan hattat Etem Çalışkan, 2. Mersin Kültürler Festivali’nde ziyaretçilerin isimlerini hat sanatı ile yazdı.

Hat sanatçısı Çalışkan, 2. Mersin Kültürler Festivali kapsamında ’Mersin’in Yaşayan Değerleri Ödülü’nü de aldı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV