29 Ekim 2020 Perşembe

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Afad-sen Yönetim Kurulu’ndan Vali Büyükersoy’a Ziyaret

Afet ve Acil Durum Çalışanları Sendikası (AFAD-SEN) Genel Başkanı Ayhan Çelik ve yönetim kurulu üyeleri, Muş Valisi Vedat Büyükersoy’u ziyaret etti.Vali Vedat Büyükersoy, Afet ve Acil Durum Çalışanları Sendikası (AFAD-SEN) Genel Başkanı...

17 Nisan 2015 Cuma 09:32
Afad-sen Yönetim Kurulu’ndan Vali Büyükersoy’a Ziyaret
Afet ve Acil Durum Çalışanları Sendikası (AFAD-SEN) Genel Başkanı Ayhan Çelik ve yönetim kurulu üyeleri, Muş Valisi Vedat Büyükersoy’u ziyaret etti.

Vali Vedat Büyükersoy, Afet ve Acil Durum Çalışanları Sendikası (AFAD-SEN) Genel Başkanı Ayhan Çelik ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti. Yapılan ziyarete AFAD-SEN Genel Başkanı Ayhan Çelik, Genel Başkan yardımcıları Doğan Sarıçayır, M. Murat Aldağ ve Çağlar Çelik katıldı. AFAD- SEN yönetimi, Muş’ta yapılan lojistik afet depoları ve diğer hususlarda kendilerine yardımlarda bulunan Vali Büyükersoy’a teşekkür ziyaretinde bulundular. 2015 yatırım projesi kapsamında yapılacak olan AFAD eğitim alanı konusunda destek talep ettiler.

Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Vali Vedat Büyükersoy ise, “AFAD-SEN temsilcileri olarak bizleri ziyarete geldiniz. Hepinize teşekkür ediyorum. AFAD-SEN üyeleri bazı talepleri ya da önerileri varsa muhtemelen onu bizlere iletmek için geldiler. Biz de imkânlar ölçüsünde elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız. Yapacakları çalışmalarda kendilerine başarılar diliyorum. Yapılan bu ziyaretten dolayı da kendilerine tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV