19 Eylül 2020 Cumartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Tügva Nevşehir Yönetimi, Belediye Başkanı Ünver’i Ziyaret Etti

2013 yılında kurulan Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Nevşehir İl Temsilcisi Kamil Balak başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret ederek çalışmalarına ilişkin bilgiler aktardılar.TÜGVA...

14 Nisan 2015 Salı 09:23
Tügva Nevşehir Yönetimi, Belediye Başkanı Ünver’i Ziyaret Etti
2013 yılında kurulan Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Nevşehir İl Temsilcisi Kamil Balak başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret ederek çalışmalarına ilişkin bilgiler aktardılar.

TÜGVA Nevşehir temsilcisi Kamil Balak, ülke genelindeki en genç vakıflarından biri olarak hizmet yürüttüklerini belirterek, güçlü ve yeni Türkiye idealine hizmet amacıyla bu vakıf çatısı altında bir araya geldiklerini belirtti. Türkiye Gençlik Vakfı olarak Türkiye idealini taşıyabilecek gençlerin, milli ve manevi değerlere bağlı, ilimle donatılı bir gençlik olacağına inandıklarını dile getiren Balak, dünya ile her alanda rekabet edebilen bir Türkiye hedefi doğrultusunda da etkin hizmet yürütmeyi ana çalışma olarak belirlediklerini aktardı.

Belediye Başkanı Hasan Ünver’de, Türkiye’nin bir çok alanda dünya ülkeleri ile bir yarış içerisinde olduğunu belirtti ve gençlere çıktıkları bu yolda başarılar temennisinde bulundu. Ünver, Nevşehir Belediyesi olarak tüm sivil toplum kuruluşları ile sıkı bir diyalog içerisinde olduklarını ifade ederek, bundan sonraki süreçte de aynı kararlılık içerisinde çalışma sergileyeceklerini kaydetti.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV