23 Ekim 2020 Cuma

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Girişimcilik Kursu Sona Erdi

Ordu’nun Fatsa ilçesinde Fatsa Genç İş Adamları Derneği (FAGİAD), KOSGEB ve İŞKUR işbirliği ile düzenlenen girişimcilik kursu eğitimleri sona erdi.Dokuz gün süren eğitime 25 öğrenci katılırken, kursu bitiren öğrenciler girişimcilik...

18 Nisan 2015 Cumartesi 16:02
Girişimcilik Kursu Sona Erdi
Ordu’nun Fatsa ilçesinde Fatsa Genç İş Adamları Derneği (FAGİAD), KOSGEB ve İŞKUR işbirliği ile düzenlenen girişimcilik kursu eğitimleri sona erdi.

Dokuz gün süren eğitime 25 öğrenci katılırken, kursu bitiren öğrenciler girişimcilik belgesi almaya hak kazandılar. FAGİAD Başkanı Mehmet Serkan Erdik konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Derneğimizin öncülüğünde bu kursları düzenledik. Kursu bitirerek belge alma hakkı kazanan kursiyerler bölgede önemli derecede istihdama katkı sağlayacaklar. Bizler de buna vesile olduğumuz için mutluyuz. Kurslarımız devam edecektir” dedi.

"Devletimizin bize sunduğu bu imkan sayesinde hem bilgileniyor hem de destek alıyoruz" diyen kursiyerlerden Sümeyra Özcüre, “Burada aldığımız eğitimler doğrultusunda hem bilinçleniyor hem de sağlıklı iş planları hazırlayabiliyoruz. Alacağımız destekler neticesinde ticarette yapacağımız girişimlerle hem bölge ekonomisine hem bölge istihdamına katkı sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV