26 Ekim 2020 Pazartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Vatan Partisi Üyeleri Avrupa Parlamentosu Kararını Protesto Etti

Vatan Partisi Sakarya üyeleri Avrupa Parlamentosunda onaylanan Ermeni soykırımını tanımasını protesto ederek bir basın açıklaması yaptı.AKM önünde toplanan yaklaşık 50 kişilik Vatan Partisi Sakarya üyeleri 3 gün önce Avrupa Parlamentosunda...

18 Nisan 2015 Cumartesi 17:38
Vatan Partisi Üyeleri Avrupa Parlamentosu Kararını Protesto Etti
Vatan Partisi Sakarya üyeleri Avrupa Parlamentosunda onaylanan Ermeni soykırımını tanımasını protesto ederek bir basın açıklaması yaptı.

AKM önünde toplanan yaklaşık 50 kişilik Vatan Partisi Sakarya üyeleri 3 gün önce Avrupa Parlamentosunda kabul edilen Ermeni soykırımını protesto ederek bir basın açıklaması yaptı. Basın açıklamasını okuyan Murat Bölükbaşı, “Avrupa Parlamentosu 3 gün önce yapılan oylamada Ermeni soykırımı yalanını tanıdı. Ve Türkiye’de 8 tane tavsiye maddesi önerdi. Tavsiyelerden bir tanesi tarihinizle yüzleşin, soykırımı tanıyın. Vatan Partisi olarak Avrupa Parlamentosuna tavsiyemiz şudur kirli ellerinizi vatan topraklarımızdan çekiniz. Avrupa Parlamentosunun kararı 3 gün önce ortaya çıkmış bir karar değildir. 100 yıldır devam eden ve ülkemize yönelik saldırılara durmadan sürdüren emperyalistlerin ve onun ve işbirlikçilerin bu toprakları bölmek için yaptığı hamlelerden birisidir. Milletimize söz veriyoruz Türk milleti tekrardan başı dik bağımsız bir şekilde yaşayacaktır. Vatan Partisi iktidara gelince kendini savunamayan aciz hükumeti bir kenara bırakıp başı dik bir Türkiye kuracaktır. Gülümse Türkiye Vatan Partisi geliyor” ifadelerini kullandı.

Basın açıklamasının ardından grup bildiri dağıtarak etkinliği sonlandırdı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV