24 Ekim 2020 Cumartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Çiftçiye Sulama Desteği

Şanlıurfa Ziraat Odası tarımın gelişmesine yönelik GAP TEYAP ile imzaladığı protokol ile 3 çiftçisinin üreteceği mısır, pamuk ve fıstık sulama giderlerinin yüzde 70’i karşılanacak.GAP İdaresi’nin Şanlıurfa Ziraat Odası bünyesinde...

16 Nisan 2015 Perşembe 18:45
Çiftçiye Sulama Desteği
Şanlıurfa Ziraat Odası tarımın gelişmesine yönelik GAP TEYAP ile imzaladığı protokol ile 3 çiftçisinin üreteceği mısır, pamuk ve fıstık sulama giderlerinin yüzde 70’i karşılanacak.

GAP İdaresi’nin Şanlıurfa Ziraat Odası bünyesinde yürüttüğü GAP TEYAP çalışmaları kapsamında Ziraat Odasına kayıtlı ve tarımsal danışmanlık hizmeti alan 3 çiftçi ile mısır, pamuk ve fıstık yetiştiriciliği konusunda demonstrasyon (deneme) yürütülmesi amacıyla protokol imzalandı. Protokole göre çiftçilerin yetiştireceği mısır, pamuk ve fıstık ürünlerinin sulama maliyetlerinin yüzde 70’i GAP idaresi yüzde 30’u ise çiftçilerce karşılanacak.

Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, “Bugün 3 çiftçimizle pamuk, mısır ve fıstık üzerine bir protokol imzaladık. Protokol gereği yapılacak tarımsal üretimin yüzde 70’i odamız ve GAP idaresince karşılanacak. Bu çalışmalardan dolayı çiftçi camiası adına kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV