26 Ekim 2020 Pazartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Şırnak Ptt Başmüdürlüğü Kişisel Ve Kurumsal Pul Bastırmaya Devam Ediyor

Şırnak PTT Başmdürlüğü, kentin tanıtımına kişisel ve kurumsal pul bastırarak katkı sunmaya devam ediyor.SS Şırnak 5 No’lu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Başkanlığı için hazırlanan kişisel pullar, Şırnak PTT Başmüdürü Abdulkadir...

17 Nisan 2015 Cuma 13:24
Şırnak Ptt Başmüdürlüğü Kişisel Ve Kurumsal Pul Bastırmaya Devam Ediyor
Şırnak PTT Başmdürlüğü, kentin tanıtımına kişisel ve kurumsal pul bastırarak katkı sunmaya devam ediyor.

SS Şırnak 5 No’lu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Başkanlığı için hazırlanan kişisel pullar, Şırnak PTT Başmüdürü Abdulkadir Karaboğa ile PTT Merkez Müdürü Tarkan Birlik tarafından kooperatif başkanı Halil Acar’a verildi.

Konuya ilişkin açıklama yapan Karaboğa, posta pulunun dünyada önemli bir değere sahip olduğunu söyledi. Karaboğa, "Dünya genelinde önemli bir değere sahip olan pulu, vatandaşlara sevdirmek, pul değerine yeni boyut kazandırmak amacı ile kişisel ve kurumsal pul uygulaması ile Türk pulculuğuna yeni bir heyecan kattığımızı düşünmekteyiz. Uygulamaya koyduğumuz kişisel ve kurumsal pul uygulaması ile bizimle çalışan kurum veya özel kişilerin kendi belirledikleri logo ve tercihlerini pullara uyguluyoruz. Pul haline dönüşen bu görseller hatıra amaçlı kullanılabildiği gibi gönderilerin üzerine yapıştırılarak posta işleminde de kullanılabilmektedir. Bu şekilde hem Şırnak ilimizi tanıtma hem de pulculuğa farklı bir boyut getirmiş oluyoruz" dedi.

SS Şırnak 5 No’lu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Başkanı Halil Acar da, kooperatif olarak kişisel pula geçiş yaptıklarını belirterek, bunun tüm kooperatif üyelerine hayırlı olmasını söyledi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV