30 Ekim 2020 Cuma

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Buruciye Çalışanlarına İş Güvenliği Eğitimi Verildi

Buruciye çalışanlarına iş güvenliği eğitimi verildi.Sivas İl Özel İdaresi Meclis Salonu’nda düzenlenen eğitime Buruciye şirketi bünyesinde çeşitli görevlerde çalışan personeller katıldı.6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği...

14 Nisan 2015 Salı 11:39
Buruciye Çalışanlarına İş Güvenliği Eğitimi Verildi
Buruciye çalışanlarına iş güvenliği eğitimi verildi.

Sivas İl Özel İdaresi Meclis Salonu’nda düzenlenen eğitime Buruciye şirketi bünyesinde çeşitli görevlerde çalışan personeller katıldı.

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun ’’Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik’’ gereğince düzenlenen eğitimi, Buruciye A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Celal Bayram verdi.

Bayram, 2 gün süren eğitimde çalışanlara, iş sırasında nelere dikkat etmeleri gerektiğini video ve resimler eşliğinde tek tek göstererek iş güvenliğinin önemi, işveren ve çalışanın sorumlulukları, genel iş güvenliği kuralları oluşturulması, kazaların ve meslek hastalıklarının önlenmesi ve güvenli bir iş ortamı oluşturulması, iş kazalarının boyutu, iş sağlığı ve güvenliği uygulama prensipleri ve acil durum planı önlemleri gibi konu başlıklarında çalışanlara bilgi verdi.

Ayrıca; asfalt pilent tesisleri, kilitli parke üretim tesisleri, trafik montaj işaretleri montaj işleri, çeşitli iş makineleri ile yol yapımı, bakım, onarım ve asfalt yama işlerinde görev alacak 111 personele İş Güven Güvenliği eğitim verildi.

Eğitimde ayrıca çalışanlara ’’İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgilendirme ve Uygulama ile Acil Durum ve İlk Yardım Bilgilendirme ve Uygulama’’ adında iki kitap dağıtıldı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV