25 Eylül 2020 Cuma

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Tekirdağ’da Sp Ve Bbp Milletvekili Adaylarını Tanıtıldı

7 Haziran genel seçimlerinde “Milli İttifak” çatısı altında buluşan Saadet Partisi (SP) ve Büyük Birlik Partisi (BBP), Tekirdağ İl Başkanları düzenlediği basın toplantısında milletvekili adaylarının tanıtımını yaptı.Saadet Partisi...

19 Nisan 2015 Pazar 13:19
Tekirdağ’da Sp Ve Bbp Milletvekili Adaylarını Tanıtıldı
7 Haziran genel seçimlerinde “Milli İttifak” çatısı altında buluşan Saadet Partisi (SP) ve Büyük Birlik Partisi (BBP), Tekirdağ İl Başkanları düzenlediği basın toplantısında milletvekili adaylarının tanıtımını yaptı.

Saadet Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı ve Büyük Birlik Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı düzenlenen basın toplantısında milletvekili adaylarını kahvaltıda tanıttı. Tekirdağ Ticaret Sanayi Odasında düzenlenen kahvaltıya çok sayıda basın mensubu iki parti mensupları katıldı.

Milletvekili tanıtım toplantısında konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Feti Pehlivan, Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi ittifakının hayırlı olması dileyerek, “Ülkemizde ve dünyada hakim olan bozuk sistemin, düzenin, tezgahın değişmesini istemek kadro değişikliği ile olabilir. Birçok değer için boşalıyor, siyasete olan bakış açısı irtifa kaybediyor, siyasetçiye olan güven sarsılıyorsa durduğu yeri gözden geçirmelidir. Bu düzene bekçi olmaya değil, bu düzenin yerine dahil bir düzen kurmaya gelecek yeni bir anlayışın ayak seslerini duyuruyoruz. Çünkü 77 milyon Türkiye sadece 400-500 yüz aile için ter dökülüyor, can veriyor. On yıl önce, mahkemelerimizde 9 milyon icra dosyası varken bugün 22 milyon icra dosyası var. On yıl önce vatandaşın bankalara olan borcu 6.5 milyarken, bugün 330 milyar. On yıl önce kişi başına düşen 3 bin 210 dolarken, bugün kişi başına düşen toplam borç 8 bin 520 dolar oldu. Güçlü ülke olmak demek yollar, hastaneler, hava limanları yapmak değildir. Bunlar hayatı kolaylaştıran şeylerdir ama güçlü ülke yatırımları değildir. Güçlü yatırım, sanayi, teknoloji, ar-ge yatırımıdır. Güçlü ülke, ekonomisi sağlam temellere dayanan, kendi ihtiyacını kendisi üretebilen ülke demektir. Biz Saadet Partisi olarak, İslam ülkelerinin kendi sorunlarını kendilerinin çözmesi gerektiğine inanıyoruz. Kalıcı bir huzurun sağlanabilmesinin ilk şartı budur. Bu işler heyecan işidir. Bu işler inanç işidir. Bu işler azim işidir. Biliyoruz ki, milli görüş dışında bu ülkeyi bir bütün haline kucaklayacak bir kardı yoktur. Olsaydı bu zamana kadar zaten çözerlerdi. Hissettiğinin söyleyen ama gereğini yapmayanların yaşadığı ve yaşattığı çelişkiler sürekli artıyorsa yeri sorgulama vaktidir. İşte bu noktada her şey bir insan ile başlar, anın sorumluluğunu yerine getiren bir insanla o insan bir şehri bir ülkeyi değiştirir. Artık gencinden yaşlısına herkes Erbakan Hocamız ve Yazıcoğlu gibi adamların peşinde yürümek istiyor. İki güzel insanın Mustafa Destici ve Mustafa Kamalak beylerin aldığı Milli İttifak kararının ülkemiz ve ilimiz için hayırlar getirmesini diliyorum. Teşkilatlarda oluşan heyecanın adım adım bizi iktidara taşıyacağı hususunda inancımızın tam olduğunu belirtmek istiyorum. Bu münasebetle adaylarımızı bir kez daha tebrik ve takdir ediyorum“ dedi.

Toplantı, Saadet Partisi İl Başkanı Feti Pehlivan’ın konuşmasının ardından, milletvekili adaylarının tanıtılmasıyla son buldu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV