30 Ekim 2020 Cuma

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Kızılay’dan “sevgi Paylaşım İster” Projesi

Türk Kızılayı Tokat Şubesi tarafından “Sevgi Paylaşım İster” Projesi kapsamında 7 köy okulundaki öğrencilere giysi yardımı yapıldı.Türk Kızılayı Tokat Şubesi Başkanlığı’nın köy okullarını da kapsayan “Sevgi Paylaşım...

16 Nisan 2015 Perşembe 15:07
Kızılay’dan “sevgi Paylaşım İster” Projesi
Türk Kızılayı Tokat Şubesi tarafından “Sevgi Paylaşım İster” Projesi kapsamında 7 köy okulundaki öğrencilere giysi yardımı yapıldı.

Türk Kızılayı Tokat Şubesi Başkanlığı’nın köy okullarını da kapsayan “Sevgi Paylaşım İster” adı altındaki projesi kapsamında 7 okula içerisinde ayakkabı, mont, pantolon, tişört v.b giyim malzemelerinin bulunduğu paketler dağıtıldı. Toplamda 500 öğrenciyi kapsayan projeye Sulusaray Kaymakamlığı’nın yanı sıra Niksar Kızılay Şubesi de destek verdi. Türk Kızılayı Tokat Şube Başkanı Hüseyin Yapıcı, Türk Kızılayı olarak üzerilerine düşen görevi yerine getirmeye çalıştıklarını ifade ederek, “Yardım paketlerimizin içerisinde onların hem kışlık hem de yazlık giyim ihtiyaçları bulunmaktadır. Paketlerimizde ayakkabı, mont, pantolon, tişört gibi ürünler mevcuttur. Çocuklarımız gülerek giysinler. Bizlere bu konuda destek olan tüm hemşehrilerimize ve firmalarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV