26 Ekim 2020 Pazartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Gümrükçüoğlu Beşikdüzü’nde Muhtarlarla Buluştu

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Beşikdüzü Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu organizasyonda Beşikdüzü mahallelerinin muhtar ve ihtiyar heyeti üyeleriyle bir araya geldi.Beşikdüzü Belediye Başkanı...

15 Nisan 2015 Çarşamba 10:23
Gümrükçüoğlu Beşikdüzü’nde Muhtarlarla Buluştu
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Beşikdüzü Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu organizasyonda Beşikdüzü mahallelerinin muhtar ve ihtiyar heyeti üyeleriyle bir araya geldi.

Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakcıoğlu ve Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Bekir Aktürk’ün de hazır bulunduğu toplantıda katılımcılara seslenen Başkan Gümrükçüoğlu,“Şahsen benim Büyükliman yöresine ayrı bir muhabbetim olduğunu da belirtmek isterim. Beşikdüzü insanı medenidir, okur. Memleketin her zaman birlik ve beraberliğini düşünür. Burada sel baskını olduğunda Ankara’da görüşmeler yaparken bakanlarımızla olan randevularımızı iptale ederek ilk uçakla buraya koştuk. O zaman daha büyükşehir olmamıştık, il belediyesiydik. ‘Beşikdüzü’ndeki son çamur parçası temizlenmeden oradan çıkmayacağız’ diyerek 350 işçi kardeşimizle burada mücadele etmek bizim boynumuzun borcuydu. Mesela yine il belediyesi iken Oğuz beldesine 6 bin 200 ton asfalt serebilmeyi Allahü Teâlâ bizlere nasip etti. O zaman Oğuz beldesi hizmet alanımızda olmamasına rağmen büyük bir aşkla koştuk. Orada yarım kalan işimizi de tamamlayacağım. Yine sizin huzurunuzda söz veriyorum ki önümüzdeki hafta asfalt imalatını başlatıyorum. Söv veriyorum ki Oğuz’u Beşikdüzü’ne bağlayan yolun kalan kesimini de asfaltlayacağız. Allah ömür verirse verdiğim her sözü yerine getireceğim. İmkânları sonuna kadar kullanacağım” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu, 5 yılın sonunda “Benim mahallemde hiç yol çalışması yapılmadı, benim mahallemde hiç asfalt çalışması yapılmadı” diyenin kalmayacağını iddia ederek “Büyükşehir Belediyesi olarak 20 milyon TL’lik yol betonlaması ihalesini yapıyoruz. Beşikdüzü’ne 650 bin TL’lik beton düştü. Bunu 1 milyon TL’ye çıkaracağım. Ben Beşikdüzü Belediye Başkanıma bir teşekkür etmek istiyorum çünkü 1 milyon TL’Lik yol betonlaması da ilçe belediye olarak o yapacak. Bir şey daha var, Büyükşehir Belediyesi olarak Beşikdüzü’nde bu sezon 1 Milyon TL’lik de asfalt çalışması yapacağım. Trabzon’un batı bölgesine bir asfalt plenti kuracağız. Trabzon’dan buraya asfalt gönderirken hem nakliye masrafı çok oluyor hem de hava iyi değilse asfalt donuyor. Kuracağımız bu plent, Büyükliman Havzasına hizmet edecek. Yerini henüz belirlemedik ama muhtemelen Beşikdüzü’ne kurulma ihtimali fazladır. Bu plent inşallah 2016 yılında hizmete girecektir. O zamana kadar bu bölgeye merkezdeki plentten hizmet vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV