30 Ekim 2020 Cuma

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Ortahisar Belediye Başkanı Genç, Meclis Üyeleriyle Bir Araya Geldi

Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, Trabzon’da bir restoranda Belediye Meclis üyeleriyle bir araya geldi.Belediye Başkanı seçildiği günden itibaren katılımcı belediyecilik anlayışı doğrultusunda her kesimin görüş ve önerilerini...

19 Nisan 2015 Pazar 15:41
Ortahisar Belediye Başkanı Genç, Meclis Üyeleriyle Bir Araya Geldi
Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, Trabzon’da bir restoranda Belediye Meclis üyeleriyle bir araya geldi.

Belediye Başkanı seçildiği günden itibaren katılımcı belediyecilik anlayışı doğrultusunda her kesimin görüş ve önerilerini de değerlendirdiklerini belirten Başkan Genç, ister muhalefet partileri olsun, ister meclis dışında yer alan partiler olsun bütün partilere eşit mesafede olduklarını belirterek, "Trabzon’da bütün siyasi partilerimizi ziyaret ederek ilçemizin yönetimiyle ilgili fikir ve düşüncelerini sorduk, isteklerini dinledik. Ortahisar Belediye Meclisimizde temsilcisi bulunan CHP’li ve MHP’li üyelerimizin eleştiri ve görüşleri bizim için her zaman değerlidir" dedi.

"Her bir meclis üyesi arkadaşımızın olumlu ya da olumsuz görüş ve eleştirileri aynı değerdedir" diyen Başkan Genç, "Bu konuda hiçbir ayrım yapmadan demokrasinin gereği olarak herkese söz hakkı veriyoruz. Biz dile getirilen eleştiri ve görüşleri dinleyerek şehrimizin yönetimi adına daha doğru kararlar alıyoruz. Bu amaçla muhalefet partilerinin grup başkanlarıyla ve meclis üyeleriyle her fırsatta bir araya gelip, onları dinlemeye büyük bir özen gösteriyoruz. Bu kapsamda meclis dışında kalan muhalefet partilerini de ziyaret edip dinliyoruz. Bir proje veya hizmeti hayata geçirirken bu görüş ve önerileri de dikkate alıyoruz. Katılımcı yönetim anlayışı da bunu gerektiriyor. Dolayısıyla Ortahisar’ımızda herkesi kucaklayıp ve herkesle buluşarak, istişare ederek, dertleşerek daha verimli bir yönetim anlayışı sergilemiş oluruz" diye konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV