26 Eylül 2020 Cumartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Cahan; "tek Vücut Olarak, Tek Yumruk Vurarak Hareket Edeceğiz"

AK Parti Uşak Merkez İlçe Teşkilatının düzenlediği milletvekili aday tanıtım toplantısında konuşan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Hz. Mevlada ‘Dün bitti cancağızım, bugün yeni şeyler söylemek lazım’, düne dair ne varsa bitti...

20 Nisan 2015 Pazartesi 10:02
Cahan;
AK Parti Uşak Merkez İlçe Teşkilatının düzenlediği milletvekili aday tanıtım toplantısında konuşan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Hz. Mevlada ‘Dün bitti cancağızım, bugün yeni şeyler söylemek lazım’, düne dair ne varsa bitti ve bugün yeni bir gün. Tek bir vücut olarak, tek noktaya yumruk vurarak hareket edeceğiz” dedi.

AK Parti Uşak Merkez İlçe Teşkilatı, 25’inci dönem Uşak Milletvekili adayları için, öğretmenevinde, tanışma toplantısı düzenledi. AK Parti Uşak İl Başkanı Basri Yıldırım, Belediye Başkanı Nurullah Cahan, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar, milletvekili adayları Mehmet Altay, Eyüp Gökhan Özekin ve Hüseyin Keskin’in katıldığı toplantının açılış konuşmasını Merkez İlçe Başkanı Turgay Eser yaptı. Merkez ilçe teşkilatının köy ve mahalle bazında 7 Haziran 2015 seçimleri için hazırlıkları sürdürdüğünü dile getiren Turgay Eser, “Teşkilat olarak bütün görev dağılımını yaptık ve seçimlerde başarılı olmak için kenetlendik. Birlik ve bütünlük içinde seçimlerden galibiyetle çıkacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi. Partisinin güçlü Türkiye hedefi bulunduğunu kaydeden AK Parti Uşak İl Başkanı Basri Yıldırım, “Bizler ülkemiz ve milletimiz için hep en iyiyi hedefledik. Boş işlerle uğraşmadık ve temel sorunları çözdük. Ortaya koyduğumuz icraatlarla yetinmedik ve şimdi yepyeni projeleri hayata geçirmeye hazırlanıyoruz” diye konuştu.

ZULÜM ALTINDAKİ MÜSLÜMANLARIN GÖZÜ AK PARTİ’DE

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, 7 Haziran 2015 seçimlerini dünyanın farklı noktalarında bulunan Müslüman nüfusun dikkatle izlediğini söyledi. “3 milletvekili adayı kardeşimiz, bize sayın Başbakanımızın emanetidir” diyen Nurullah Cahan, şöyle devam etti: “Bu sorumlulukla 7 Haziran 2015 genel seçimlerine hazırlanacağız ve 3-0 yapacağız. AK Parti’nin özelliği birlik ve beraberlik partisidir. Hz. Mevlana’nın dediği gibi ‘Dün bitti cancağızım, bugün yeni şeyler söylemek lazım’, düne dair ne varsa bitti ve bugün yeni bir gün. Sokak, mahalle ve köy bizi bekler. Tek bir vücut olarak, tek noktaya yumruk vurarak hareket edeceğiz. 2001’de kurulan AK Parti, bugün iktidarın tek başına yegane gücüdür ve bunda en büyük emek teşkilat mensuplarınındır. 2002’den beri partimiz için çalıştık ve bu anlayıştan asla vazgeçmeyeceğiz.” Türkiye’nin Müslümanlar için ayrı bir önem taşıdığını söyleyen Nurullah Cahan, “Sadece Türkiye değil, tüm dünyanın gözü bizde. Zulüm altındaki bütün Müslümanlar, AK Parti’yi yakından takip ediyor. Türkiye diyince Müslüman kardeşlerimizin yüzü gülüyor ve bir umut olarak AK Parti var. Biz böyle bir sorumlulukla 2002’den beri çalıştık. Tüm dünyaya Selçuklu ve Osmanlı’da olduğu gibi insanlığı biz öğreteceğiz” dedi. Daha önce Uşak AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı yapan Hakan Uludağ ve Mehmet Nacar’ın da birer konuşma yaptığı etkinlikte, milletvekili adayları yerel ve genel siyasetle ilgili değerlendirmelerde bulundular. Tanışma toplantısının ardından hatıra fotoğrafı çektirdi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV