01 Kasım 2020 Pazar

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Uşak Osb’den Milletvekili Adaylarına Davet

Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu 4-5 ve 6 Mayıs 2015 tarihlerinde aday tanıtım toplantılarının gerçekleştirilmesini planlıyor.UOSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yıldırım’ın yazılı olarak yaptığı açıklamada; “Siyasi Partilerimizden...

17 Nisan 2015 Cuma 13:17
Uşak Osb’den Milletvekili Adaylarına Davet
Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu 4-5 ve 6 Mayıs 2015 tarihlerinde aday tanıtım toplantılarının gerçekleştirilmesini planlıyor.

UOSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yıldırım’ın yazılı olarak yaptığı açıklamada; “Siyasi Partilerimizden gelen talepler doğrultusunda 7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için, Uşak’ımızın birlik ve beraberlik içinde kalkınmasına katkıda bulunmak amacıyla Yüce Türkiye Büyük Millet Meclisinde, “25. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Milletimizi ve Uşak’ımızı temsil edecek olan Siyasi Partilerin milletvekili adaylarının sanayicilerimize tanıtılması” maksadıyla, Bölgemiz Konferans salonunda 4 - 5 ve 6 Mayıs 2015 tarihlerinde aday tanıtım toplantıları gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Siyasi Partilerimiz arasında fark gözetmeden, gayenin memleketimize ve Uşak’ımıza hizmet olması münasebetiyle Milletvekili adaylarını Sanayicilerimizle tanıştırmak ve projelerini Sanayicilerimize aktarmak isteyen bütün siyasi partilerimiz temsilcilerini 28.04.2015 Salı günü saat 10.00 da Bölge Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda etkinlik sırasını belirlemek için yapılacak kura çekimine davet ediyoruz. Bu vesile ile bütün milletvekili adaylarımıza, siyasi partilerimizin temsilcilerine, sanayicilerimize ve kıymetli halkımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” İfadelerini kullandı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV