26 Ekim 2020 Pazartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Uşak’ta Binlerce Öğrenci Ata’sına Mektup Yazıyor

Uşak MEB ve Uşak Atatürkçü Düşünce Derneği tarafından imzalanan protokol çerçevesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı etkinliklerinde 2. Kez Ata’ya Mektup başlıklı kompozisyon yarışması düzenleniyor.Kompozisyonların ilkokullar...

16 Nisan 2015 Perşembe 13:24
Uşak’ta Binlerce Öğrenci Ata’sına Mektup Yazıyor
Uşak MEB ve Uşak Atatürkçü Düşünce Derneği tarafından imzalanan protokol çerçevesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı etkinliklerinde 2. Kez Ata’ya Mektup başlıklı kompozisyon yarışması düzenleniyor.

Kompozisyonların ilkokullar ve ortaokullar kapsamında ayrı ayrı değerlendirileceği her iki grup öğrencilerine çeşitli hediyeler verilirken, dereceye giremese de ödüle layık görülen kompozisyonlara da çeşitli sürpriz ödüller verileceği bildirildi. Ödüllerin dışında yarışmaya katılan ve 23 Nisan’daki etkinliğe gelen her öğrenciye de Atatürk baskılı Tişört de hediye edilecek.

Yarışmaya şu ana kadar okullar bazında ve bireysel olarak 3 bin civarında mektup gönderililirken, toplam hedefin 6 bin civarında mektuba ulaşmak olduğu söylenildi.

ADD Uşak Şube Başkanı Dr. Arif Güvenir, 23 Nisan 2015’de Tiritoğlu Parkında saat 16.00’da düzenlenecek törenlerde Uşak ADD Aybey Ödev evi öğrencilerinin ve Uşak ilinde ki anaokulları ve ilkokul öğrencilerinin hazırladığı gösterilerin ardından kazananlara ödülleri teslim edileceğini belirtti.

Güvenir, ADD yönetim kurulu amaçlarının 23 Nisanı sahibi olan çocuklar ve Uşak halkının katılımı ile amacına uygun olarak coşkulu bir şölen havasında kutlamak olduğunu söyleyerek tüm Uşak Halkını 23 Nisandaki Şölene katılmaya davet etti. Geçen yıl ilki düzenlenen etkinliğe katılımın yoğun olduğundan dolayı bu kez etkinliklerini açık havada ve tam bir bayram havasında düzenlemeyi kararlaştıran Uşak ADD yönetimi, etkinliğe desteklerini esirgemeyen Uşak Valiliği, Uşak Belediyesi, Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, Eğitim Sendikalarına ve sponsorlarına teşekkür etti.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV