01 Kasım 2020 Pazar

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Amasya Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü'nde Kalite Yönetim Sistemi eğitimi verildi

Amasya Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömer Bolat, kurum personeline Kalite Yönetim Sistemi (KYS) eğitimi verdiklerini söyledi.Verilen eğitimin sürdürülebilir kalkınma ilkeleri kapsamında olduğunu belirten Bolat, “Görevimiz çevreyi korumak...

28 Mart 2015 Cumartesi 16:38
Amasya Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü'nde Kalite Yönetim Sistemi eğitimi verildi
Amasya Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömer Bolat, kurum personeline Kalite Yönetim Sistemi (KYS) eğitimi verdiklerini söyledi.

Verilen eğitimin sürdürülebilir kalkınma ilkeleri kapsamında olduğunu belirten Bolat, “Görevimiz çevreyi korumak ve yaşam kalitesi yüksek mekanlar oluşturmaktır. Kalite Yönetim Sistemi, standardının şartlarına uyarak etkinliğini sürekli iyileştirmek ve yasal şartlar doğrultusunda hizmet alanların beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayarak memnuniyetlerini artırmaktır.” dedi.

Kalite Yönetim Sistemi eğitimcisi Hülya Bulut ise eğitimde bir kuruluşu kalite açısından yönlendiren ve kontrol eden KYS’nin başarıya ulaşmak için bütün ilgili tarafların ihtiyaçlarının karşılanması gerektiğini belirtti. KYS ile birlikte işlerin standart hale getirilmesinin, kişiye bağımlılığın en aza indirgenmesinin önemli olduğunu vurgulayan Bulut, yeni çalışanların uyum süresinin azaltılmasının, ölçülebilir, karşılaştırılabilir metrikler üzerinden değerlendirilmesinin yoğun olacağını sözlerine ekledi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV