31 Ekim 2020 Cumartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Çağalayan Ufuk Koleji’nin bursluluk sınavına bin 500 kişi katıldı

Muş Özel Çağlayan Ufuk Koleji'nin, ilkokul 4, ortaokul 5, 6 ve 7’nci sınıf öğrencilerine yönelik düzenlediği bursluluk sınavı’na bin 500 öğrenci katıldı.Muş’ta İlkokul 4, Ortaokul 5, 6 ve 7’nci sınıf öğrencilerinin katıldığı...

28 Mart 2015 Cumartesi 16:16
Çağalayan Ufuk Koleji’nin bursluluk sınavına bin 500 kişi katıldı
Muş Özel Çağlayan Ufuk Koleji'nin, ilkokul 4, ortaokul 5, 6 ve 7’nci sınıf öğrencilerine yönelik düzenlediği bursluluk sınavı’na bin 500 öğrenci katıldı.

Muş’ta İlkokul 4, Ortaokul 5, 6 ve 7’nci sınıf öğrencilerinin katıldığı Özel Çağlayan Ufuk Koleji Bursluluk Sınavı yapıldı. Sınava. Muş merkez ve 5 ilçeden toplam bin 500 öğrenci katıldı. Sınavda başarılı olan öğrenciler eğitim bursu ile ödüllendirilecek. Öğrenciler sınavda iken, velilerin ise okul bahçesinde büyük bir heyecanla beklemekte oldukları gözlendi. Kolej idarecileri, sınava giren öğrenci velilerine çeşitli ikramlarda bulundu.

Sınavların 4 seans şeklinde yapıldığını belirten Muş Özel Çağlayan Ufuk Koleji Müdürü Cengiz Karakuş, “Yaptığımız bu sınavla öğrenciler Muş geneli kendi durumlarını görme ve değerlendirme imkanı bulabilecekler. Kaynaşmayı ve tanışmayı amaçladığımız bir sınav oldu.” dedi. Katılımcı tüm öğrencilere başarı dileklerinde bulunun Karakuş, öğrencileri bu sınava getiren tüm velilere de teşekkür etti.

Sınavın I. oturumu tamamlandığında öğrenciler sınavdan umutlu olduklarını, Özel Çağlayan Ufuk Koleji’nin başarılarını duyduklarını, mutlaka böyle güzel bir okulda okumak istediklerini belirttiler. Öğrenci velileri ise modern binası ile sahip olduğu sosyal imkânları ve her kulvarda başarılı bir okul olması ile dikkatlerini çektiğini, mutlaka böyle güzide bir okulda çocuklarını okutmayı düşündüklerini kaydettiler.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV