30 Ekim 2020 Cuma

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Nevşehir Ziraat Odası'nın yeni yönetimi basınla buluştu

Nevşehir Ziraat Odası’nın yeni yönetimi, basın mensuplarıyla biraraya geldi. Bir lokantadaki yemekli toplantıda, odanın çalışmaları hakkında bilgi verildi. Toplantıya Oda Başkanı Hüseyin Altınışık ve yönetim kurulu üyeleri, gazete...

28 Mart 2015 Cumartesi 16:00
Nevşehir Ziraat Odası'nın yeni yönetimi basınla buluştu
Nevşehir Ziraat Odası’nın yeni yönetimi, basın mensuplarıyla biraraya geldi. Bir lokantadaki yemekli toplantıda, odanın çalışmaları hakkında bilgi verildi. Toplantıya Oda Başkanı Hüseyin Altınışık ve yönetim kurulu üyeleri, gazete ve internet sitesi temsilcileriyle ajans muhabirleri katıldı.

Burada konuşan Altınışık, basının kendileri için itici bir güç olduğunu belirterek, “Bundan sonra Nevşehir Ziraat Odası’nda değişim yaşanacağına inanıyorum, hedefimiz o. Çiftçinin ve 6 bin 500 kayıtlı üyemizin rehberi olmaya gayret edeceğiz.” dedi. Yönetim kurulu ve mecliste bulunanlarla birlikte işin başından itibaren öncelikli hedeflerinin, odayı ve yöre çiftçilerini en iyi şekilde temsil etmek, sıkıntılarına çare bulmak olduğunu kaydeden Altınışık, "Bu hedef doğrultusunda çiftçilerimizin burada bir odası olduğunu onlara hissettirmek istiyoruz. Yeni bir stratejik plan yaptık, .u plan doğrultusunda hedefimize ulaşacağız." dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV