24 Eylül 2020 Perşembe

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Kadışehri’nden Kızılaya 340 Ünite Kan

Kadışheri Kaymakamlığı ve Müftülüğü tarafından Kutlu Doğum Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenen kan bağışı kampanyasında 340 ünite kan bağışı gerçekleşti.Geçtiğimiz yıl toplam 997 ünite kan bağışıyla Türkiye...

17 Nisan 2015 Cuma 10:31
Kadışehri’nden Kızılaya 340 Ünite Kan
Kadışheri Kaymakamlığı ve Müftülüğü tarafından Kutlu Doğum Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenen kan bağışı kampanyasında 340 ünite kan bağışı gerçekleşti.

Geçtiğimiz yıl toplam 997 ünite kan bağışıyla Türkiye ortalamasını üçe katlayan Kadışehri ilçesi her geçen ay daha fazla kan bağışlıyor. Kutlu Doğum Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında Kadışehri ilçesinde düzenlenen kan bağışı kampanyasına Kadışehri Kaymakamı Ali Doğan, Kadışehri Belediye Başkanı Davut Karadavut ve daire müdürleri de kan vererek kampanyaya destek oldu. Kaymakam Doğan, Kızılay kamuya yararlı dernek statüsünde ve kaymakamların da Kızılay’ın ilçelerdeki fahri başkanları olduğunu belirterek ,”. Kan bağışı konusunda ilçemizde bir duyarlılık hasıl etmeye çalışıyoruz. Bunun için yaptığımız kan bağışı kampanyasında tüm mahalle ve köylerimizdeki vatandaşlarımızı harekete geçirdik. Özellikle muhtarlarımız, imamlarımız ve Kur’an Kursu öğreticilerimiz sayesinde pek çok vatandaşımıza kolayca ulaştık. Kurum amirlerimiz, STK’larımız ve meslek kuruluşlarımız sayesinde çalışanlarımıza da kampanyayı duyurmak zor olmadı ve başarılı bir netice ortaya çıktı” dedi.

Kaymakam Ali Doğan, kan bağışı kampanyasına katılan ve destek veren tüm vatandaşlara teşekkür etti.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV