25 Eylül 2020 Cuma

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Coşkun:

Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Dr. Osman Coşkun, Peygamberimiz Hz. Muhammed SAV’İN ahlakı ile ahlaklanan nesiller yetiştirilmesi gerektiğini söyledi.Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Dr. Osman Coşkun, 14-20 Nisan...

14 Nisan 2015 Salı 17:06
Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Coşkun:
Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Dr. Osman Coşkun, Peygamberimiz Hz. Muhammed SAV’İN ahlakı ile ahlaklanan nesiller yetiştirilmesi gerektiğini söyledi.

Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Dr. Osman Coşkun, 14-20 Nisan tarihleri arasında Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından ‘Hz. Peygamber ve Birlikte yaşama Ahlakı’ temalı etkinliklerle kutlanan Kutlu Doğum Haftası’nın insanlık için çok önemli fırsatlar tanıdığını söyledi.

Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed SAV’in dünyamıza teşrifi dünyamızın akışını değiştirdiğini, dünyamız onunla istikametini bulduğunu ifade eden Coşkun, “O’nunla bulutlar dünyamıza rahmet yağdırmıştır. O’nun rahmet ve merhamet yüklü mesajları ve ahlak-ı hasenesi dünyamızın ve insanlığın kurtuluşunun ve huzurunun tek çaresi olmuştur. O’nu anlamak ancak O’nun hayatını yaşamak ve yaşarken çocuklarımıza, dünyamızı emanet edeceğimiz yarınlarımıza örnek olmakla gerçekleşir. Bu yıl ‘Hz. Peygamber ve Birlikte Yaşam Ahlakı’ teması ile haftanın kutlanıyor olması Peygamber Efendimizi anlama ve anlatma adına oldukça önemlidir. İnşallah O’nun ahlakı ile ahlaklanan, hayatına O’nun gibi istikamet veren yeni nesiller yetiştirme adına bu hafta bir vesile olur. İslam Alemi’nin Kutlu Doğum haftasını en kalbi duygularımla tebrik ediyorum” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV