19 Eylül 2020 Cumartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Kutlu Doğum Haftası Kapsamında "hz.peygamber Ve Birlikte Yaşama Ahlakı" Konferans

Zonguldak’ta kutlu doğum haftası etkinlikleri kapsamında "Hz.Peygamber ve Birlikte Yaşama Ahlakı" konulu konferans verildi.Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Faruk Bayraktar, "Hz. Peygamber ve Birlikte Yaşama Ahlakı"...

18 Nisan 2015 Cumartesi 19:27
Kutlu Doğum Haftası Kapsamında
Zonguldak’ta kutlu doğum haftası etkinlikleri kapsamında "Hz.Peygamber ve Birlikte Yaşama Ahlakı" konulu konferans verildi.

Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Faruk Bayraktar, "Hz. Peygamber ve Birlikte Yaşama Ahlakı" konulu konferans verdi. Kutlu doğum haftası etkinlikleri kapsamında Zonguldak İl Müftülüğü tarafından konferans düzenlendi. Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Mehmet Faruk Bayraktar, "Hz.Peygamber ve Birlikte Yaşama Ahlakı"konulu sunum yaptı. Konferansa, il müftüsü Mürsel Öztürk, milletvekili adayları, kaymakamlar, belediye başkanları, bazı daire müdürleri, din görevlileri ve diğer davetliler katıldı.

Program açılışında Kur’an-ı Kerim’in okunmasıyla başladı. Programın açılış konuşmasını yapan Zonguldak İl Müftüsü Mürsel Öztürk, “Allah resulünün temelinin attığı kadim geleceğimiz birlikte yaşamanın en güzel örnekleriyle doludur. Asırlar boyu başta Anadolu olmak üzere İslam coğrafyasında farklı din, dil, ırk, kültür, mezhep ve mezhep mensupları güven içerisinde bir arada yaşamışlardır. Engin hoş görü sevgi, saygı, paylaşma, yardımlaşma ve güvenme gibi insani meziyetlerin en nadide örnekleri bu medeniyette sergilenmiştir" dedi. Bu çerçevede programa katıldığınız için çok teşekkür ediyorum dedi.

Konuşmaların ardından Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof.Dr Mehmet Faruk Bayraktar katılımcılara "Hz. Peygamber ve Birlikte Yaşama Ahlakı" hakkında bilgiler verdi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV